Malatya-Ankara yüksek hızlı tren seferleri

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) tarafından Malatya-Ankara güzergahına tren aracılığıyla yolcu taşıma yapılıyor. Malatya-Ankara arası Yüksek Hızlı Tren seferleri saat kaçta, ne zaman yapılıyor? İşte Yüksek Hızlı Tren sefer saatleri…

Malatya-Ankara yüksek hızlı tren seferleri
Malatya-Ankara yüksek hızlı tren seferleri
Haber albümü için resme tıklayın

TCDD’ye bağlı Güney Kurtalan Ekspresi, 4 Eylül Mavi Tren ve Yüksek Hızlı Tren saat kaçta kalkıyor? Hangi günlerde hareket ediyor?

Malatya-Ankara güzergâhına Yüksek Hızlı Tren haftanın her günü hareket ediyor. Toplamda 7 saat 30 dakika yolculuk sürüyor. İşte Malatya-Ankara tren seferlerinin detayları şu şekilde:

Malatya-Ankara yüksek hızlı tren seferleri

YÜKSEK HIZLI TREN MALATYA-ANKARA GÜZERGÂHI

İstasyon                                 Hareket Saati

Malatya                                   08:00

Hekimhan                                09:08

Akçamağara                            09:55

Demiriz                                    10:03

Çetinkaya                                10:22

Yenikangal                               10:39

Sivas                                         11:41

Malatya-Ankara yüksek hızlı tren seferleri

Aktarma: 1 saat 19 dakika bekleme

Sivas                                         13:00

Yozgat YHT                              14:04

Kırıkkale YHT                           14:45

Ankara Gar                               15:30

Malatya-Sivas arası tren bileti 150 TL, Sivas-Ankara arası tren bileti 475 TL olarak belirlendi. Malatya-Ankara arası tren bileti ise, 625 TL.

Malatya-Ankara yüksek hızlı tren seferleri
 

11 Oca 2024 - 10:31 Malatya- Gündem

Mahreç  Besime Güner


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Malatya Busabah Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Malatya Busabah hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Malatya Busabah editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Malatya Busabah değil haberi geçen ajanstır.

12

Gül - Malatya Ankara arası hızlı tren niye yok Malatya bunu hak etmiyor mu

Yanıtla . 13Beğen . 0Beğenme 13 Ocak 12:39
13

Abuzer Yakut - @Aynur 09 nolu yoruma cevabı: Sivasa kadar normal tren Sivastan Ankaraya YHT.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 13 Ocak 20:03
11

Gazi - @Aynur 09 nolu yoruma cevabı: Malatya Ankara direk hızlı tren olması lazım

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 13 Ocak 10:53
10

Viktor - @Aynur 09 nolu yoruma cevabı: Görsem yine inanmam??

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 13 Ocak 08:50
08

Üveys El Karani - Sivas-Istanbul dogrudan seferleri bir an evvel başlamalı.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 12 Ocak 21:49
07

Nazım İlhan - 20 yıldır bu haberi okuyorum her halde 20 yıl sonra biter geçmiş tarih kayıtlarını inceleyin her seçim öncesi büyük yalanlar var işin tersi inanan da çok var saygılar

Yanıtla . 5Beğen . 3Beğenme 12 Ocak 19:07
06

Fahrettin Akbey - Daha önce malatya istanbul arası çalışan vangölü, güney ekspres ve 4 eylül mavi trenlerden birinin Malatya istanbul arası aktarmasız çalışması gerekir bu kadar aktarma olması eziyet bu millete

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 12 Ocak 18:15
05

Abdullah - Güzel bir hizmet İstanbul Malatya aktarmalı yapılabilir diye düşünüyorum.

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 12 Ocak 15:56
04

Mucit - Sivas dan Ankara Hızlı tren bileti bulmak imkansız gibi

Bir hafta önce doluyor sefer sayısını artırmak en doğru çözüm ama kim insanlar ın sesini duyacak

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 12 Ocak 10:17
03

Rauf Hakan - Yüksek hızlı tren Malatya'dan Sıvasa dört saate gidiyor.? Maşallah

Yanıtla . 5Beğen . 4Beğenme 12 Ocak 06:38
01

Malatya - Tren seferleri görünüyor ancak bilet bulunmuyor sürekli dolu gözüküyor, buna bir çare bulunması gerekir.

Yanıtla . 11Beğen . 2Beğenme 11 Ocak 14:23