DOLAR

9,2391$%0.29

EURO

10,7968%0.38

STERLİN

12,8039£%0.38

GRAM ALTIN

530,67%0,57

ÇEYREK ALTIN

8.444,08%0,57

BİTCOİN

602489฿%1.1003

Öğle Vakti a 12:17
Malatya AÇIK
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
Bu Sabah TV
Bu Sabah TV
Whatsapp İhbar Hattı

Eleme Turu Müsabakalarının Programı Belli Oldu, İşte Yeşilyurt Belediyespor…

Yeşilyurt Belediyespor'un da bulunduğu Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakalarının programı belli oldu.

Hasbihan Et

Eleme Turu Müsabakalarının Programı Belli Oldu, İşte Yeşilyurt Belediyespor…

Yeşilyurt Belediyespor’un da bulunduğu Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakalarının programı belli oldu.

BEYZA NUR GÜL

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakalarının programını açıkladı.

28 Eylül Salı:
13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent)
14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi)
14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi)
15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince)
15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım)
19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin)

29 Eylül Çarşamba:
13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)
14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe)
14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe)
14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe)
14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu)
14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe)
14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik)
14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan)
14.30 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba Şehir)
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Tepecik Şenol Güneş)
15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor (Şile İlçe)
15.00 Bergama Belediyespor-Sancaktepe (Menemen İlçe)
15.30 Hendekspor-52 Orduspor (Stat henüz açıklanmadı)
19.00 Esenler Erokspor-Osmaniyespor (Esenler Erokspor)

30 Eylül Perşembe:
13.00 Mardin 1969-Gümüşhanespor (Mardin 21 Kasım)
14.00 Iğdır Futbol Kulübü-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stat henüz açıklanmadı)
14.30 Hacettepe-Kahta 02 (Yeni Mahalle Hasan Doğan)
15.30 Belediye Kütahyaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kütahya Dumlupınar)
19.00 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yeşilyurt Belediyespor Deplasmanda Galibiyet Arayacak

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.